درخواست های ارتباط
جستجو
لیست دوستان من
صندوق پیام
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست پیام ها
صندوق پیام
رویدادها
همه را دیدم
  • در حال دریافت لیست رویدادها
همه رویدادهای من
تخفیف های وب سایت
همه تخفیف ها

تو یک شکست خورده ای...!!

نویسنده متن پست
پاسخ به این پست
author
m.mohammad 90
1398/02/08 08:07:41
تو یک شکست خورده ای...!!

تو یک شکست خورده ای
تو یک بازنده ای
تو یک...
چقدر از این جملات شنیدید مخصوصا از کسانی که باید در این راه عجیبه زندگی مسئول آموزش و تربیت باشند.
author
UNITY
محمد نصیری
28 روز قبل
من همینقدر بگم که یکی از جنبه های انگیزشیم برای رسیدن به اهدافم همین بود که یه نفر بهم گفت این نمیشه و نمیتونی !! من هم همیشه گفتم و میگم که بشین و نگاه کن ...
author
nmaxi
نوید یحیی پور
28 روز قبل
یه روز داشتم یه مصاحبه ای رو از یه بنده خدایی که ۶ تا CCIE داشت میخوندم
دلیل اینکه رفته هر ۶ تا مدرکو گرفته رو پرسیده بودند، نوشته بود دوستام میگفتن تو نمیتونی حتی ۱ دونه CCIE بگیری!!!
بعضی وقتا برعکس نتیجه میده و باعث پیشرفت اشخاص میشه
ولی درصد زیادی هم هستند که متاسفانه باعث درجا زدنشون شده
تو مدرسه با نمره کم دادن و تنبیه کردن و... تو مغزمون فرو کردند که ببین تو نمیتونی تو خنگی و... در حالی که طرف انقدر باهوش بود که میدونست تمامی درس های مدرسه چرت و پرتی بیش نیست و نمیخوندش
بعضی ها هم نابغه بودند و میدونستند اینایی که میخونن چرت و پرته ولی آینده نگرتر بودند و دستشون تنگ بود میخوندن که مهاجرت کنند که الان خیلیهاشون تو آمریکا و کانادا و استرالیا هستند!
author
hellish_pn
محمد حسن پزشکیان
28 روز قبل
اقا محمد سلام
میگم من هکو از وقتی شروع کردم که از یکی خواستم یکم درمورد هک کمکم کنه و نکرد و من رفتم سراغش برا رو کم کنیش ! اینطوری شد که کلا شغل و حرفم عوض شد و حتی الان عاشق هکم

اینکه نمیتونی جمله از بزرگان داریم که توی ذهن اونا نمیشه و دارن ایده خودشونو بهت میگن و ربطی به تو نداره

هرچند شما میتونی جملات و کلیپ های انگیزشی گوش کن ولی کلا تو ایران ما فاز - زیاده
author
m.mohammad 90
28 روز قبل
سلام دوستان ممنون از نظراتتون
با نظر آقای یحیی پور موافقم که "بعضی وقتا برعکس نتیجه میده و باعث پیشرفت اشخاص میشه ولی درصد زیادی هم هستند که متاسفانه باعث درجا زدنشون شده"
به نظرم بیشتر توی کودکی اوضاع وخیم تره که داره ذهن شکل می گیره و برداشتها و سنت های غلط بزرگترها به خورد بچه ها میدن.
اما توی بزرگسالی قدرت تجزیه وتحلیل بالاتره و راحت تر قابل حل کردنه.
بعد باید آدم 10 سال رو خودش کار کنه تا دوباره عزت نفس و ... بدست بیاره. در صورتی که توی کودکی بهترین دورانه شکل گرفتن شخصیته.

author
hellish_pn
محمد حسن پزشکیان
27 روز قبل
دقیقا درست فرمودید من هم در همین مورد یک مطلب روانشناسی گذاشتم توی جزیرش
کودک در بچگی گله که وقتی بزرگ شد پخته میشه و اگر در کوچیکی موقعی که هنوز خیسه و پخته نشده بهش حالت دادی که دادی وگر ن بزرگ شد اگر حالت بگیره میشکنه

تجربه تو سر زدن تو کودکی خیلی بده من یه تجربه کوچیکشو داشتم که موقع نوشتن انشا معلممون هرچی میگفت مینوشتم یعنی یه جمله رو دوبار تکرار کنه بگه برو سر خط نقطه بزار همرو مینوشتم بعد اخر وقتی صحیح کرد بهم گفت هیچی نمیشی و همون دفتر (ملایم)زد تو سرم و تا الانش که خوب بودم اگر به جایی رسیدم میرم یه دفتر میگیرم میزنم تو سرش :/
author
yek_mosafer2000
سید احمد توسلی
26 روز قبل
انسان با اميد زنده س

برای ارسال پست ابتدا به سایت وارد شوید

مطالب مرتبط

در حال دریافت اطلاعات

عضویت در

کانال تلگرام

توسینسو

دوره های پیشنهادی